Kullanım Koşulları

Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. www.mesttravel.com web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Telif Hakları:

www.mesttravel.com sitesinin tüm hakları Mest Medifema Assistance Hizmetleri A.Ş. şirketine aittir. www.mesttravel.com sitesinin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, döküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri, Mest Medifema Assistance Hizmetleri A.Ş. nin yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

Kişisel ve Ticari Olmayan Kullanım Sınırlarına Dair:

Bir nüshaya kadar izin verilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmalarda, Mest Medifema Assistance Hizmetleri A.Ş. nin ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğunun belirtilmesi zorunludur.

Kullanıcı Yükümlülükleri:

www.mesttravel.com  sitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.

www.mesttravel.com her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki tesis/tur bilgileri, fiyatlar, Mest Medifema Assistance Hizmetleri A.Ş. e koşulları ve kampanyalar temsilidir. tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan Mest Medifema Assistance Hizmetleri A.Ş sorumlu tutulamaz. Yapılan rezervasyonlarda her ürün ve ürün sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırmak isterse, rezervasyon yaptırdığı ürünün ait olduğu ürün sağlayıcının rezervasyon anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır.

Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair:

www.mesttravel.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. www.mesttravel.com sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan Mest Medifema Assistance Hizmetleri A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Kullanıcıların www.mesttravel.com 'a Yollayacakları Bilgiler Hakkında:

www.mesttravel.com internet sitesinde; kullanıcılar tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen formlar, www.mesttravel.com  un Tatil Danışmanı kadrosuyla bir araya gelerek mesajlaştıkları Chat ve Öneri-Şikâyet sayfaları bulunur. Kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Bu tür form ve sayfalar www.mesttravel.com  sitesinin sahibi Mest Medifema Assistance Hizmetleri A.Ş. nin entelektüel ürünleri sayıldığından başka Internet sayfalarında kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır.

İnternet kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

Alışveriş Güvenliği:

www.mesttravel.com   aracılığı ile alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Üyelik ve rezervasyon işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahıslarca görülmesi mümkün olmayıp, üçüncü kişilerim müdahale imkânı bulunmamaktadır. Bu güvenliğin sağlanması amacı ile üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistem olup, uluslararası bir standarttır. www.mesttravel.com üzerinden işlem yaparken kullanmış olduğunuz bilgileriniz ve işlemlerinize ait tüm bilgilerde şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat dahilinde kullanılabilir. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez; sadece ilgili bankanıza iletilir.

Hak ve Sorumluluklara Dair:

www.mesttravel.com sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarf etmektedir. Fakat www.mesttravel.com ve sahibi Mest Medifema Assistance Hizmetleri A.Ş. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz. www.mesttravel.com sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.mesttravel.com  sitesi ve sahibi Mest Medifema Assistance Hizmetleri A.Ş.'ye sorumluluk yüklenemez.

www.mesttravel.com  ve sahibi Mest Medifema Assistance Hizmetleri A.Ş. sitenin kullanımından doğabilecek direkt veya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı www.mesttravel.com  sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer.

Mest Medifema Assistance Hizmetleri A.Ş. bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.
Mest Medifema Assistance Hizmetleri A.Ş. www.mesttravel.com  sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma Mest Medifema Assistance Hizmetleri A.Ş.'ye aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.